Story Dijital tutkulu, yenilikçi veözverili ekipten oluşmaktadır

Yeni nesil teknolojiler sayesinde ürün ve hizmet kalitesinin artırılması ve pazarlama alanlarının genişletilip sürdürülebilir altyapılara kavuşmanızı sağlıyoruz.

500

Projects completed

200

Satisfied clienfts

25

Industry awards

2019 yılında kurulan Dijital Story, marka büyümesini destekleyen yaratıcı ve stratejik dijital çözümler sunma misyonuyla yola çıktı.

Yıllar geçtikçe büyüyerek yeni kurulan şirketlerden kobi şirketlerine kadar geniş bir müşteri yelpazesine hizmet veren tam hizmet veren bir yaratıcı ajansa dönüştük. Yaratıcılık ve yenilikçiliğe olan tutkumuz başarımızın omurgasıdır.

ekibimiz çalışıyor

beyin fırtınası

our office

Değerlerimiz kararlarımızı yönlendirir ve eylemlerimize rehberlik eder.

01

Yenilik

Dijital dönüşüm sürecinde her işletme farklı yöntemler uygulayıp farklı teknolojileri süreçlere dahil edebiliyor. Bununla birlikte ortak olarak işletmelerin bu süreçte dijital yeteneğini ve potansiyelini tespit ederek eksiklikleri ortaya koyması, teknolojiyi hedeflerle uyumlu olarak kullanması, yetenekleri kullanmak üzere yeni fırsatları değerlendirmesi gerekiyor.

02

İşbirliği

Müşteri taleplerine göre yeni ürün geliştirmek, süreçleri yalın hale getirip çalışanlara zaman kazandırmak için sektörde tecrübeli ajanslarla iş birliği içerisindeyiz.

03

Kalite

Yaptığımız her iş de kaliteyi öncelik haline getiriyoruz. Müşterilerimiz için en kaliteli yazılım ve eklentileri kullanıyoruz. İleride problem olacak hiç bir lisanssız ürünü kullanmıyoruz

04

Bütünlük

Ekibimiz her iş için bir bütünlük prensibine bağlı kalarak çalışmaktadır. Üstlendiğimiz her projeyi en erken sürede teslim edebilmek için ekipçe ilerlemekteyiz.