Story DijitalMarkanıza özel esnek, kurumsal tasarımlar

2019 yılından beri fark yaratan web sitesi tasarımları ve kurumsal stratejiler geliştiriyoruz.

Web Tasarım

Story Dijital olarak web tasarımda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentileri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için 6 adımlı bir süreç izliyoruz

01

Keşif

Önce firmayı analiz ediyoruz. Kurumsal anlamda çözümleme yapıyoruz. Eksiklikleri ve yanlışları belirliyoruz.

02

Strateji

Firmanın dijital yolculuğu için kurumsal kimliği doğrultusunda en iyi planları belirliyoruz. Adım adım ilerliyoruz.

03

Konsept

Firmanın kurumsal, güven verici kimliğini öne çıkaran ve logoya uyumlu renkleri ile tasarım konseptini belirliyoruz.

04

Uygulama

Elimizden geldikçe hızlıca planlanan iş taslağını hayata geçirmeye çalışıyoruz. En fazla 1 hafta içerisinde ön çalışma çıkartıyoruz.

05

Sonuç

Müşterilerimizin aciliyetini biliyoruz ve buna göre sonuç odaklı çalışarak dijital çalışmalarımızı hemen teslim ediyoruz.

06

Analiz

Hem müşterilerimizle hem de kendi ekimizle biten çalışmaları değerlendirerek hızlıca gerekli değişiklikleri uyguluyoruz.

  • Marka ve Kurumsal Danışmanlık

Özet

Her insanın olduğu gibi markanın da kendine has bir karakteri, bir öyküsü vardır. Sonra bunlara bir kimlik kazandırılır ve sadece kişiye veya markaya özel olmuş olur. Markanızı yansıtacak en önemli özellikler de kurumsal, güvenilir, açık ve net olmaktır.

Ne Olması Gerekir?
  • Google SEO

Özet

Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Bu da web sitelerinin arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi ile mümkün olur. Kapsamlı bir SEO çalışması tüm bu arama motoru kriterlerini, sitenin genel görünümünü ve içeriğini dikkate alarak yapılır.

Neler Yapıyoruz?
  • Sosyal Medya Yönetimi

Özet

Sosyal medya yönetimi, içeriklerin oluşturulması ve yayınlanmasında, bu içeriklerden sosyal medyada elde edilen etkileşimlerin incelenmesinde, hedef bir müşteri topluluğu oluşturmada, düzenli olarak tüm bu süreçlerin sonuçlarını raporlamada ve analiz etmede isimlendirilen yönetim sürecidir.

Neler Yapıyoruz?
  • E-ticaret

Özet

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özelliklerini size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ilgili aboneliklerinizi oluşturarak satışınıza odaklanıyorsunuz.

Neler Yapıyoruz?
  • Grafik Tasarım

Özet

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyut olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.

Neler Yapıyoruz?